Powrót


Speaking Teacher wersion 2.1

Systemy operacyjne: Windows 7, Windows XP


Speaking Teacher 2.1 - Pobierz w pełni funkcjonalne 30 dniowe demo.Speaking Teacher by poprawnie pracować potrzebuje zainstalowanych głosów - kliknij na poniższy link, by dowiedzieć się jak łatwo zainstalować więcej głosów.

pobierz więcej głosówSpeaking Teacher w działaniu - link do kilku krótkich do filmów

Speaking teacher filmy


Opis:

Speaking Teacher posiada przystosowany dla niewidomych instaler, w przypadku korzystania przez osobę niewidomą, program jest instalowany z domyślnymi ustawieniami

Ze Speaking Teacher-a mogą korzystać zarówno pełnosprawni jak i osoby niewidome.

Wyboru trybu pracy dla niewidomych dokonuje się podczas pierwszego uruchomienia lub później w opcjach.

Zarówno język ojczysty jak i obcy mogą zostać ustawione lub zmienione w każdej chwili w opcjach. Jest możliwe zarówno napisanie jak i nauka we wszystkich (przetestowanych) językach.Przed rozpoczęciem korzystania z programu, powinieneś poświęcić uwagę opcją, a w szczególności, ustawieniom ojczystego języka

Jak dotąd zostały przygotowane testy w całości anglojęzyczne, polsko - angielskie, polsko - niemieckie techniczne, katalono – angielskie, chińsko – angielskie, francusko - angielskie , niemiecko – angielskie, japońsko – angielskie i rosyjsko - angielskie.

SpeakingTeacher posiada swój własny edytor tekstowy umożliwiający napisanie nowych plików testowych.

- własnych plików zawierających ulubione słowa, frazy lub związki słowne...

Szczególnie przydatną właściwością dla niewidomych uczących się jest przeliterowanie słów.

Pierwotnie „SpeakingTeacher” został zaprojektowany do nauki języka angielskiego, w wersji drugiej działa równie dobrze podczas nauki innych języków na przykład: polsko-niemieckiego, francusko – hiszpańskiego, rosyjsko-chińskiego itd. Jednakże takie testy jeszcze nie zostały przygotowane, to można zrobić samemu.

Platforma: Win XP, WIN 7. wersja 2.0 opublikowany w czerwcu 2017

Zmiany od wersji 1: Pełny wielojęzyczny, ulepszone wypowiadanie słów, zwiększone bezpieczeństwo - uprawnienia administratora są wymagane tylko podczas instalacji.

PowrótDeutsche Sprache English language